Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej domu 4+1

Strojetice č. p. 86

 

 PRODÁNO 

 

 

rodinný dům v klidné lokalitě

4+1 / 136 m2 

pozemek 1.292 m2

Popis nemovitosti

Představuji k prodeji rodinný zděný dům v dobrém stavu s velkou zahradou, bazénem a velkými užitnými prostory v obci Strojetice u Vlašimi.

 Podívejte se níže na fotografie, videoprohlídku a 3D virtuální prohlídku domu

 

Pozemek, na kterém dům stojí, je o velikosti 1.292 m2, Na tomto pozemku je: dům, stodola, jedna garáž pro osobní a druhá pro nákladní automobil, dvorek a velká zahrada s krytým bazénem.


Dispozice domu:
Obytná část domu je o dispozici 4+1. Dům je částečně podsklepený. Má dvě nadzemní podlaží a půdní prostor. Dále je zde hodně prostoru v hospodářských a užitných stavbách: stodola, dílna, garáže.
Celková užitná plocha všech staveb je 292 m2.

Výměry:

Pokoje v 1. NP – 21,6 a 14,6 m2. Ve 2. NP – 14,2 a 10,5 m2. Kuchyň – 14,3 m2. Koupelna – 4,5 m2. Kotelna – 7,5 m2. Chodba – 8,6 m2. Komora – 2,7 m2. WC – 0,9 m2. Sklep – 7 m2. Půda – 23 m2. Půda – 23 m2. 


Dům se prodává nezařízený.


Technické informace:
Dům je zděný, postavený z cihel. Okna do ulice jsou plastová, dvojskla (2004). Střecha je z nových glazovaných tašek. Podlahy jsou betonové. Vytápění domu je řešeno elektrickým kotlem a náhradním zdrojem je kotel na tuhá paliva, v jednotlivých místnostech jsou radiátory. Komín je vyvložkovaný, keramické pouzdro. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler 120 l. Dům je napojen na elektřinu 230 i 400 V (rozvody elektřiny v domě jsou měděné a přilehlých stavbách hliníkové). Voda je čerpána z vlastní studny, kde je nové čerpadlo. Odpad je svedený do čističky odpadních vod (2014). Plyn není zavedený. Stropy jsou rekonstruovány v roce 1989 a 2001 (hurdisky + izolace v obytných místnostech; betonové překlady + izolace v kuchyni). Dešťová voda je z přední strany svedena před dům do strouhy.


V obci je možnost připojit se k Wifi síti přes poskytovatele Vlasimnet.cz.


Obec Strojetice je vzdálená 7 km od nájezdu na D1 (č. 66 Loket). Jedná se o tradiční středočeskou obec v krásném a klidném prostředí. Autobusem se dá cestovat přímo ze zastávek v obci do Vlašimi (č. 843). Ve Strojeticích je obecní úřad, nově postavené sportoviště a rybník s precizně udržovaným okolím. Aktivní život v obci je zejména kolem sboru dobrovolných hasičů.


Pro prodej domu zajistím kompletní realitní a právní servis a financování hypotečním úvěrem.

                       
Kontaktujte mě prosím pro domluvení prohlídky
Michal Kovařík
TAURUM reality s.r.o.

Videoprohlídka

3D sken nemovitosti

Půdorys

strojetice_pudorys-1

strojetice_pudorys-2  

 

PENB

penb_strojetice

Michal Kovařík


Michal Kovařík

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF