Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 2+1

Dukelských hrdinů 1 008, Jáchymov

 

ZRUŠENO

 

1.999.000,- 

 prostorný byt v klidné části obce

2+1 / 65 m2

Popis nemovitosti

Představuji k prodeji zrekonstruovaný byt o dispozici 2+1 na adrese tř. Dukelských hrdinů 1 008 v Jáchymově.

Podívejte se níže na fotografie, videoprohlídku a 3D virtuální prohlídku bytu. 

 

Dům se nachází ve střední části Jáchymova a byl vystavěn v 70 letech, je revitalizovaný (zateplená fasáda, nové stoupačky, plastová okna, nový výtah). Příjezdová cesta je asfaltová a parkování je možné přímo před domem.

Byt je ve 3. patře (4. nadzemní podlaží) a je zde nový výtah. 

Dispozice bytu:
Byt je 2+1 plus sklep. Výměry: obytná plocha 60,4 m2, užitná plocha 64,5 m2.
Výměry místností: předsíň 8,5 m2, obývací pokoj 16,2 m2, pokoj 20,3 m2 (částečně přepažený), kuchyně 12 m2, koupelna 2,5 m2, WC 0,9 m2.
V bytě je vstupní předsíň, kuchyně s kuchyňskou linkou a 2 samostatné neprůchozí pokoje, koupelna s vanou a WC. Z pokojů je výhled do klidné části (JZ) a z kuchyně pak směrem do města (SV).

Technické informace:
Byt je nezařízený, součástí ceny bytu je: kuchyňská linka včetně elektrického sporáku. Omítky jsou nové vápennoštukové. Okna jsou plastová s dvojskly. Vytápění i ohřev vody je řešen prostřednictvím plynové kotelny, která je společná pro celý dům. Topné prvky jsou radiátory v pokojích. Jako podlahové krytiny jsou použity: plovoucí podlaha (oba pokoje), dlažba (předsíň, kuchyně, koupelna a WC). Koupelna a WC (celé jádro) je po rekonstrukci vyzděno a jedna stěna je sádrokartonová. Rozvody elektřiny jsou v celém bytě v mědi.

Občanská vybavenost:
Jáchymov je městem s počtem obyvatel cca do 5 tisíc s městským úřadem a stavebním úřadem. V obci převládají lázeňské a bytové objekty. Je zde mateřská a základní škola, zdravotní středisko a lékárny, kulturní, sportovní a ubytovací zařízení. Na území města se nachází lyžařský areál (Novako Jáchymov), lyžařské stopy a cyklistické stezky. Jáchymov je významným místem pro vstup do Krušných hor. Je zde dolní stanice lanovky lyžařského a bikerského střediska Klínovec. Dále jsou zde veřejné tenisové kurty, plavecký bazén a minigolf. Dopravní dostupnost do Ostrova (5 km) a Karlových Var (20 km) je dobrá.

Právní informace:
Na byt není navázán hypoteční úvěr, není zde žádné zástavní právo ani břemeno. Je možné ho financovat hypotečním úvěrem. Cena je konečná včetně provize realitní kanceláře.

Koupi bytu doporučuji vzhledem k jeho dobrému stavu po rekonstrukci, i vzhledem ke stavu domu a dále vzhledem k poloze na úpatí Krušných hor.

Byt je volný ihned. Pro koupi bytu zajistím kompletní realitní a právní servis a případně financování hypotečním úvěrem.


Kontaktujte mě, prosím, pro domluvení prohlídky
Michal Kovařík
TAURUM reality

 

Videoprohlídka

3D sken nemovitosti

Půdorys

pudorys_jachymov

Michal Kovařík


Michal Kovařík

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF